Ekonomi

Eminevim’in Yetenekli Finansman kampanyası “Kanepede” Engin Altan Düzyatan’lı yeni reklam filminde.

Eminevim, markanın reklam yüzü Engin Altan Düzyatan’ın başrolünü oynadığı yeni reklam filmiyle ev, araç veya iş yeri sahibi olmak isteyenlere “oturtturan” Yetenekli Finansman kampanyalarını tanıtıyor.

Kurucusu olduğu tasarruf finansmanı bölümünün lideri benim EminevimYeni reklam kampanyası ile ekstra maliyet ve faiz ödemeden küçük tasarruf fiyatları ile ev, araç veya iş yeri sahibi olmayı sağlıyor. “Yetenekli Finansman” onun modeli ile. Markanın reklam yüzü Engin Altan DüzyatanÜçüncü sinemada hayallerini gerçekleştirmek isteyenlere Eminevim’in nasıl “koltuklarını” anlatıyor.

Yapımcılığını Hacıyatmaz Sinema’nın üstlendiği Alaaddin imzasını deneyimli yönetmen Burcu Matur’un çektiği reklam filmi Nisan-Mayıs aylarında vizyona girecek.

230 binden fazla aileye tam zamanında teslim ile konut, taşıt ve işyeri finansmanı ulaştıran Eminevim, ülke genelinde 119 şubesi ve 1.500’ü aşkın çalışanı ile müşterilerine en iyi deneyimi sunmaya ve büyümeye devam ediyor. tasarruf finansmanı segmentinde yeni projelerle

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu