Haber

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları ve teknik direktörleriyle bir araya geldi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Büyükşehir Belediyesi sporKulübünün sporcuları ve antrenörleri ile bir araya geldi.

Zorluoğlu, makamına kabul ettiği sporcu ve antrenörlerini çeşitli maçlarda gösterdikleri başarılardan dolayı tebrik etti.

Trabzon’da sporun gelişmesi için özel çaba sarf ettiklerinin altını çizen Zorluoğlu, “Büyükşehir Belediyespor bünyesinde bulunan spor dallarına 4 yıldır destek veriyoruz. Hentbol takımımız süper lige yükseldi. Bireysel sporcularımıza önem veriyoruz.En iyisine sahip olan sporcularımızın bizimle kalması için var gücümüzle çalışıyoruz.” ifadeleri kullandı.

Türkiye’deki ikinci Sporcu Performans Ölçüm ve Yetenek Merkezi’nin Trabzon’da açıldığını hatırlatan Zorluoğlu, şu değerlendirmede bulundu:

“Sporcu Performansı Ölçme ve Yetenek Merkezi başta olmak üzere spor projelerini birbiri ardına hayata geçiriyoruz. Ülkemizde ve dünyada çeşitli branşlarda elde ettikleri başarılarla bizleri gururlandıran sporcularımızı yürekten kutluyorum. Bundan sonra da devam edeceğiz. kendi değerlerimizi korumak ve kanatları altına almak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu